65-317 Wrocław ul. Sarbinowska 10
+48 504 149 793
sp37online@gmail.com

Wystawa świetlicowa „Nasi milusińscy”

Strona świetlicy SP37

Wystawa świetlicowa „Nasi milusińscy”

Do tradycji naszej świetlicy należy organizowanie różnego rodzaju wystaw tematycznych i okolicznościowych. W dniach 13- 23 października na korytarzu szkolnym (obok sali 109) będzie zaprezentowana wystawa prac plastycznych pt. „Nasi milusińscy”. Dzieci w ramach zajęć świetlicowych wykonały piękne i bardzo pracochłonne prace plastyczne przedstawiające zwierzęta. Do ich wykonania uczniowie wykorzystali różnego rodzaju materiały  plastyczne  oraz dekoracyjne tj. papier kolorowy, guziki, rolki, włóczki, piórka itp. Prace zgromadzone na wystawie są bardzo różnorodne i wykonane wieloma technikami. Zorganizowanie wystawy pozwoliło zachęcić dzieci do rozwijania własnej inwencji twórczej i pomysłowości, a  przy okazji była to ciekawą formą aktywnego i  pożytecznego spędzania wolnego czasu. Wszystkim autorom prac jak i  nauczycielom, pod kierunkiem których  zostały one wykonane serdecznie  gratulujemy.

Organizator wystawy:
Katarzyna Cichosz
Nauczyciel świetlicy kl.1a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *