Świetlicowe ozdoby świąteczne

Świetlicowe ozdoby świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z klasy Ia oraz Ib wykonały piękne prace plastyczne w ramach zajęć świetlicowych organizowanych w  naszej szkole. Prace plastyczne powstały z wykorzystaniem materiałów wtórnych oraz elementów ozdobnych tj.: słoiki, rolki i tuby po papierze, kartony, sznurki i  tasiemki, bibuły, papiery kolorowe, sreberka czy guziki.
Wykonane prace są bardzo kreatywne, pracochłonne i wykonane różnymi technikami. Zajęcia świetlicowe miały przede wszystkim na celu promocję wśród dzieci zachowań ekologicznych, poszerzenie wiedzy z zakresu pozyskiwania surowców wtórnych, uświadamianie możliwości powtórnego wykorzystania zużytych materiałów oraz rozwijanie ich uzdolnień plastycznych. Zajęcia zachęciły dzieci do rozwijania własnej inwencji twórczej oraz pomysłowości.
Wszystkim autorom prac serdecznie  gratuluję!
Organizator: Katarzyna Cichosz Nauczyciel świetlicy kl. 1a