65-317 Wrocław ul. Sarbinowska 10
+48 504 149 793
sp37online@gmail.com

Przyjaciele Ziemi

Strona świetlicy SP37

Ty też!!!
możesz zostać
przyjacielem
ZIEMI

Przyjaciele ZIEMI

Trudno jest żyć bez przyjaciół. Naszej Planecie Ziemi również. Znasz inną planetę, na której mógłbyś mieszkać? No właśnie… Lepiej więc szybko zaprzyjaźnij się z Ziemią! Jak to zrobić? Tu znajdziesz odpowiedź:

Escape room

każdy wie o co chodzi? Rozwiąż zagadki i znajdź klucz do wyjścia. Tym razem, w ten sposób, możesz wziąć udział w misji ratunkowej. Jej celem jest ocalenie Naszej Planety Ziemi!
Nie wahaj się ani chwili – wchodź:

I jak, zrobione? Pamiętaj o tym, co było w walizce!

Przyjaciele dbają o siebie!!!

Dbanie o naszą piękną Ziemię nie zawsze musi się nam kojarzyć z brudną robotą. Możemy się czasami oderwać kodując i kolorując i przy okazji utrwalając sobie jak i w jakim celu powinniśmy dbać o Świat dookoła nas.
Drukujcie i bierzcie się do pracy 🙂 Dobrej zabawy!

Lekcja inaczej

Lekcje nie zawsze muszą być nudne i męczące. Weźcie udział w naszej , a w przyjemny sposób dowiecie się ważnych rzeczy i przy okazji spędzicie miło czas.
Słuchajcie i oglądajcie a na koniec rozwiążcie quizy.

KODEKS młodego EKOLOGA

Ten rok będzie zupełnie inny. Nie będziemy mogli wyjść całymi rodzinami i klasami, aby posprzątać naszą kochaną Ziemię. Mimo wszystko każdy z nas może się wykazać postawą proekologiczną i w tym dniu zrobić coś dla Matki Ziemi. Poniżej zamieszczamy dla Was Kodeks młodego Ekologa, abyście sobie utrwalili podstawowe zasady, które pozwolą naszej pięknej przyrodzie trwać.